قوانین درج آگهی

مجموعه mtl lounge امکان معرفی برندهای ایرانی و بانک اطلاعاتی جامع و موثق این برندها را در شهر شیراز فراهم نموده است.

·  کلیه اصول و رویه‏‌های mtl lounge منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربران mtl lounge نیز موظف به رعایت این قوانین می‌باشند. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های mtl lounge تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد. و استفاده از این سامانه به منزله پذیرش هرگونه تغییر است.

·  ورود کاربران به وب‏‌سایت mtl lounge و استفاده از پروفایل شخصی، ایجاد رزومه، ایجاد صفحه مشخصات برندها، درج رویدادها و سایر خدمات ارائه شده توسط mtl lounge به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.

·  آگهی ها پس از تکمیل و مشخصات برند و پس از پرداخت هزینه های مندرج در سایت، توسط سامانه به صورت الکترونیکی تایید شده و متناسب با ویژگی های طرح(های) خریداری شده، مشخصات برند، حداکثر پس از ۲ روز کاری در بسترهای تعریف شده برای اطلاع کاربران منتشر می‌شود.

·  mtl lounge ممکن است برخی از آگهی ها را به منظور بهبود برای انتشار ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده در سامانه توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، mtl lounge می‌تواند دسترسی و خدمات ارائه شده به کاربر را قطع و از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

·  حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

·  mtl lounge هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و همه توان خود را برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران به کار می‌گیرد و اطلاعات شخصی را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مراجع قضایی مجبور به این کار شود.

·  mtl lounge همانند بسیاری از وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها به منظور بهبود فرآیندها و عملکرد خود استفاده می‌کند.

·  mtl lounge از این که می تواند کمک یار شما کاربران گرامی در دست یافتن به اطلاعات برندها  باشد به خود می بالد و امیدوار است که استفاده از سامانه mtl lounge به تسهیل دستیابی به بانک اطلاعاتی برندها و دسترسی سریعتر به محصولات و خدمات آنها منجر شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت نزد شرکت mtllounge محفوظ است.هرگونه کپی و الگو برداری منع قانونی دارد