آنا نوشین مدل و طراح ایرانی در هلند

نوشین نوبخت معروف به آنا نوشین یکی از طراحان مدل لباس و مدلینگ های مشهور هلند است.او بنیان گذار مجله اینترنتی مد و زیبایی NSMBL است.

خانم نوشین نوبخت (متولد سال ۱۳۶۵ در تهران )، معروف به آنا نوشین در کشور هلند در صنعت طراحی و مدلینگ فعالیت دارد .سال ها پیش همراه با خواهر، پدر و مادرش برای زندگی به هلند مهاجرت کرده است.در سال 2011 مجله ی اینترنتی به نام NSMBL را راه اندازی کرد که دارای محتوای مد و لباس دخترانه بود و مورد توجه و استقبال زیاد دختر خانم های جوان قرار گرفت . آنا پایه گذار موسسه آنا نوشین است که هم اکنون با بسیاری از برندهای مطرح دنیا، از شانل و پرادا گرفته تا حتی برند ورزشی نایکی همکاری می کند. دفتر او در آمستردام یکی از مراجع ارائه شیک ترین مدها برای زیباتر کردن زندگی برای زنان است.

 

 

آنا نوشین کتابی با عنوان  On Top  را  سال 2015 منتشر کرده که محتوای آن در زمینه ی مد و لباس می باشد . او در مقدمه ی کتابش از چگونگی ورودش به دنیای مد، از خاطرات اولین روزهای مهاجرت و آوارگی بین کمپ های پناهجویی در هلند و استقبال دوستانش از لباس ها و آرایش موهایش تا رسیدن به جایگاه فعلی نوشته است.

 

 

کتاب بعدی او که در ادامه کتابی قبلی است با نام  On Life  در سال ۲۰۱۶ به چاپ رسیده است.

 

 

در سال 2016 خط لباس زیر زنانه خود را در Hunkemöller (تولیدکننده پوشاک هلندی) و همچنین برند جواهرات خود به نام Anna + Nina راه اندازی کرد.

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت نزد شرکت mtllounge محفوظ است.هرگونه کپی و الگو برداری منع قانونی دارد