لیلا عبدالهی طراح جواهر

لیلا عبدالهی تحصیلات خود را در رشته طراحی جواهرات در مدرسه سنت مارتین انگستان گذرانده و مجموعه های باشکوه از قلب طبیعت ، ترکیبی زیبا و خارق العاده از طرح های بسیار جذاب و با استفاده از جواهرات رنگارنگ پر هیجان را ارائه می دهد.

لیلا عبداللهی پس از پایان تحصیل در دانشگاه هنرهای زیبا تحصیلات خود را در رشته طراحی جواهرات در مدرسه سنت مارتین انگستان ادامه داد و پس از آن تا سال 2006 به مطالعات جواهر شناسی پرداخت.

 

 

وی خط تولید جواهرات خود را در سال 2011 راه ‌اندازی کرده است و به عنوان یکی از برجسته ترین طراحان جوان انگلستان شناخته می‌شود. عبداللهی در زمینه طراحی جواهرات گرانبها و متفاوت سابقه‌ای درخشان دارد و توانسته در رقابت‌های مختلف برنده جایزه شود. در سال 2012 نامزد جایزه بهترین طراح جواهر سال در لندن بوده است. در مسابقه طراحی نوآورانه جواهرات Lonmin  که هر سال در لندن برگزار می‌شود، نیز موفق به کسب مقام شده است.

 

 

 

لیلا همچنین ویرایشگر جواهرات و اشیای قیمتی برای مجله زندگی شهری، مجله زندگی لوکس مستقر در لندن می باشد .

 

 

جواهرات لیلا نشان دهنده احساسات، تمایلات او همراه با خلاقیت است.با یک مفهوم شروع می کند و سپس به یک تزئین ظریف شکوفا می شود.

او  می گوید :  من تنها به دنبال ساختن جواهر نیستم.  من قطعاتی را خلق می‌کنم که مجموعه‌ داران و دوستداران جواهرات تا سال‌ها بتوانند از زیبایی آن لذت ببرند .

کالکشن جواهرات PASSION از برند لیلا عبدالهی، ساخته شده در لندن، مجموعه ای باشکوه  از قلب طبیعت ، ترکیبی زیبا و خارق العاده از طرح های بسیار جذاب و با استفاده از جواهرات رنگارنگ پر هیجان را ارائه می دهد. 

Passion Ring

اين انگشتر زيبا از طلای ۱۸ عیار سفید و تزئین شده با الماس سفيد ، یاقوت قرمز ، یاقوت کبود و سنگ Blue Moon می باشد .اين انگشتر تركيبى از ۱/۱۰ قيراط الماس سفيد ، یاقوت کبود ۲/۳۰ قيراطى و ۰/۹۰ قیراط یاقوت قرمز مي باشد.

Passion Choker

اين چکر زيبا ترکیبی از طلای ۱۸ عیار سفید و رزگلد و تزئین شده با الماس سفيد ، یاقوت قرمز ، یاقوت صورتی ، یاقوت کبود و سنگ Blue Moon می باشد .اين گردنبند از ۱/۶۵ قيراط الماس سفيد ، یاقوت کبود ۲/۳۵ قيراطى ، ۰/۸۵ قیراط یاقوت قرمز و ۰/۳۵ قیراط یاقوت صورتی مي باشد.

 

Passion Earring

اين گوشواره زيبا تركيبى از طلای ۱۸ عیار سفید و رزگلد و تزئین شده با الماس سفيد ، یاقوت قرمز ، یاقوت کبود ، لعل ارغوانی و سنگ Blue Moon می باشد .

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت نزد شرکت mtllounge محفوظ است.هرگونه کپی و الگو برداری منع قانونی دارد