امپوریو آرمانی Emporio Armani

آرمانی شرکت طراحی مد و لباس ایتالیایی است، که در سال ۱۹۷۵ توسط جورجیو آرمانی تأسیس شد.

جورجیو آرمانی که در سال ۱۹۳۴ در پیاچنزا ایتالیا زاده شده،پس از اتمام خدمت سربازی، از دانشگاه اخراج شده و برای مدتی در یک فروشگاه  و مدتی به عنوان طراح به کارکنان موسسه نینو چروتی Nino Cerruti پیوست. نهایتا در ماه جولای سال ۱۹۷۵، آرمانی و گالئوتی (Galeotti) شرکای تجاری شدند و Giorgio Armani.S.p.A را تاسیس نمودند.

 

 

امپوریو آرمانی Emporio Armani در سال ۱۹۷۵ توسط جورجیو آرمانی (Giorgio Armani)، یکی از تاثیرگذارترین و با نفوذترین طراحان مد ایتالیا تاسیس شد. آرمانی کیفیت، پیچیدگی و بی‌انتهایی را در سبک‌های مختلف لباس‌های لوکس، پوشاک عادی و جواهرات و … فراهم کرده است.

یک طراح لباس برجسته و شناخته شده است که امپراتوری خود را گسترش داده و هم اکنون شامل رستوران‌ها و هتل‌­های متعددی نیز می‌­باشد. محبوبیت او در آمریکا در سال­‌های دهه ۱۹۸۰ و هنگامی که سبک جدید لباس­‌های مردانه او در چند فیلم و مجموعه تلویزیونی پرطرفدار ظاهر شد، سر به فلک کشید.

 

 

برند آرمانی محصولاتش را تحت برچسب های مختلف عرضه می کند.

آرمانی پرایو Armani Prive

جورجو آرمانی Giorgio Armani

امپوریو آرمانی Emporio Armani

آرمانی کُلتزیونی Armani Collezioni

آرمانی جینز Armani Jeans (AJ)

آرمانی اِکسچنج Armani Exchange (AX)

 

 

آرمانی با شرکت های بزرگ تجاری دنیا در ارتباط است مانند شرکت Emaar که در ساخت هتل های بزرگ در ابَرشهرهای جهان مثل نیویورک، لندن و هنگ کنگ مشهور است. آرمانی همچنین کافه هایی به نام خودش در سراسر جهان دارد.

 

  

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت نزد شرکت mtllounge محفوظ است.هرگونه کپی و الگو برداری منع قانونی دارد