آشنایی با برخی مجلات مد دنیا

در این مقاله با برخی از مجلات مد دنیا آشنا شوید

 

مجله وگ معروف‌ترین مجله مد و فشن در تمام جهان است. در سال ۱۸۹۲، وُگ به عنوان یک نشریه هفتگی بود اما به تدریج به مجله‌ای اختصاصی برای مد و فشن تبدیل شد.

اِل، یکی از معروف ترین مجلات مد و فشن دنیاست که در سال ۱۹۴۵در فرانسه منتشر می‌شود. اِل(elle) در زبان فرانسوی، ضمیر سوم شخص مفرد مونث است.

     

هارپرز بازار در سال ۱۸۶۲ کار خود را شروع کرد. مخاطبینی که این مجله هدف گرفته بود، افرادی از قشر متوسط رو به مرفه جامعه بود. هارپرز بازار در بیش از ۳۲ کشور دنیا منتشر می‌شود. این مجله در بسترهای دیجیتالی مختلف هم در دسترس عموم قرار دارد. مثلا در شبکه‌های اجتماعی و در قالب بلاگ هم می‌توانید، محتوای آن را مطالعه کنید.

 

وی نخستین بار در سال ۱۹۹۸ به بازار آمد. این مجله هم یکی از معروف‌ترین مجلات مد و فشن دنیاست. در وی از تغییرات روندهای فرهنگی، موسیقی، مُد و… می‌خوانید. وی، تمام اقشار را پوشش می‌دهد.

        

جی‌.کیو استایل، مجله‌ای در حوزه مد و فشن و لباس مردانه است. این مجله نخستین بار دز سال ۲۰۰۵ به دنیا عرضه شد و نکته جالب ‌توجه درباره آن، انتشار دو نسخه در سال است. محتوای آنلاین جی.کیو استایل هم در سطح اینترنت قابل دسترسی است.

 

 w از همه چیز، همه جا و همه کس در دنیای مد برایتان صحبت می‌کند.دابلیو در قالب کاغذهای گلاسه منتشر می‌شود و کیفیت تصاویر، چاپ و البته محتوای آن درجه یک و عالی است.

   

 

لوک هم یکی از مجلات مد و فشن معروف دنیاست که در انگلستان، چاپ و منتشر می‌شود. محتوای این مجله بیشتر معطوف به استایل مناسب خیابان و مشاهیر است.

 

آلور، مجله‌ای آمریکایی در حوزه مد و فشن است و به موضوعاتی مانند سلامت زنان، زیبایی و پوشاک می‌پردازد. این مجله در سال ۱۹۹۱ روی کیوسک‌های روزنامه‌فروشی قرار گرفت و مشترکین و خوانندگان بسیار وفاداری دارد.

      

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت نزد شرکت mtllounge محفوظ است.هرگونه کپی و الگو برداری منع قانونی دارد