محمدرضا هدایتی طراح اکسسوری

محمد رضا هدایتی جوانی خلاق است که توانسته طراحی های خلاقانه ای را در دنیای مد وارد کند و به عنوان برگزیده در مسابقات Red dot design که در کشور آلمان برگزار شده بود معرفی شود.

محمدرضا هدایتی متولد مرداد 1365 در شهر تهران، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد طراحی صنعتی از دانشگاه علم و صنعت تهران و در حال حاضر مدیر شرکت MR-Design  است.این جوانی خلاق به عنوان برگزیده در مسابقات Red dot design  آلمان در قسمت طراحی محصول در سال 2016  معرفی شد. 

 

 

آقای هدایتی در سال1391 توانست به عنوان طراح محصولات کمپانی چرم درسا آغاز به کار کند. طراحی کلیه محصولات این کمپانی را که مخصوص مردان بود را به مدت چهار سال  انجام داد.

ایده ای نوین طراحی در قالب کلکسیون را برای این مجموعه مطرح کرد. هدایتی معتقد است که این شیوه‌ ایست که برندهای موفق جهان سرلوحه کار خود قرار می‌دهند و همچنین طراحی محصولات در قالب کلکسیون می‌تواند ویترینی زیباتر، امکان سِت کردن محصولات برای مشتری، ایجاد وجهه‌ای لوکس و در نهایت افزایش فروش را به همراه داشته باشد..

محمدرضا هدایتی بعد از مطالعات و بررسی بازار، کار خود را با پیشنهاد مجموعه "Black Point"  (نقطه مشکی) آغاز نمود. انتخاب طراحی بافت مربع که بر خلاف نمونه‌های لوزی شکل، وجهه‌ای مردانه و استوار دارد و استفاده از رنگ مشکی که به گفته وی طرفداران بیشتر و امکان سِت کردن با دیگر لباس‌ها را دارد.

 

 

 

 از مجموعه های دیگری طراحی شده توسط وی می توان shade effect ,Nivan,Drop effect , ،feedback, fabricant leather  نام برد.

 

 

 

از ایده ها و طراحی های مورد توجه وی مجموعه 58 میباشد که الهام گرفته از "اولین قهرمان اتومبیلرانی ایران" می باشد .

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت نزد شرکت mtllounge محفوظ است.هرگونه کپی و الگو برداری منع قانونی دارد